You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
0216 310 06 07
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Homemade Aromaterapi

295,00TL
11 Ekim Saat: 11.00-15.00Aromaterapi’yi ‘ruh-beden-zihin’ dengesi için hayatınıza katabilmenin hayatın içerisindeki pratik yollarını öğreneceğiniz, NAHA Profesyonel Aromaterapist- Aslı San Bilgin tarafından verilen 4 saatlik Aromaterapi Workshop takvimi ve kayıt için tıklayın.Workshop İçeriği: Aromaterapi nedir, ne kadar eskiye dayanır Aromaterapinin kullanım alanları ve kullan..
600,00TL
8-9 Eylül tarihlerinde Nazım Tanrıkulu tarafından verilecek olan  "Yağlar, Sular, Özler, Merhem ve Kremler Atölyesi" için içerik ve fiyat bilgisi aşağıdaki gibidir.1. gün (11:00-18:00)(11:00-13:00 / 14:00:18:00) Kozmetikte yağlardan nasıl faydalanılır?Sabit yağlar, elde edilişi ve ve kozmetikte kullanılan belli başlı sabit yağlarUçucu yağlar, elde edilişi, kozmetikte kullanılan..
0,00TL
Kurumsal workshop ve seminerler için info@homemadearomaterapi.com  ‘a mail gönderebilirsiniz...
75,00TL
Mamül Bileşimi: Özel bakır imbiklerde üretilen %100 doğal gül suyudur. Isparta'da yetişen organik güllerden üretilmiştir. Yüksek olmayan, kontrollü ısı ile güller damıtılır ve gül yağı ayrıştırılmaz. Cildi arındırmanın ve yenilemenin en doğal yoludur. Özel bakır imbiklerde üretilen bu %100 doğal gül suyu cildiniz için en iyi antiseptiktir. Cildin pH dengesini korur. parlaklık ve ferahlık verir..
155,00TL
Gül Suyu ve Arındırıcı Kuvars Roller Set: 155 TLİçindekiler: Özel bakır imbiklerde geleneksel yöntemlerle üretilen %100 doğal gül suyu ve Arındırıcı Kuvars Roller.Isparta'da yetişen organik güllerden üretilmiştir. Yüksek olmayan, kontrollü ısı ile damıtılan güllerden gül yağı ayrıştırılmadan üretilir.Özel bakır imbiklerde üretilen bu %100 doğal gül suyu cildiniz için en iyi antiseptiktir..
30,00TL
Kokulu gülün; kimliğini, tarihteki serüvenini ve şifasını öğrenmenin en keyifli yolu.Bu kitap "kokulu gül” ün kimliğini ve tarihteki serüvenini, islam dünyasındaki muhteşem yerini, Osmanlı kültüründeki önemini, Edirne’nin arka bahçelerinden Anadolu’ya göçünü, Isparta’daki tarihini ve Türkiye’nin gülyağı ticaretini, koku dünyası için vazgeçilmezliğini, ruha ve bedene faydalarını, gül suyunun ferahl..