Eğitim

Çakralar ve Aromaterapi Eğitimi

Binlerce yıllık bir ilim olan Çakra sistemi; vücudumuzda dolaşım sistemi ya da sinir sistemi kadar önemli etkilere sahip. Bu eğitimde 7 temel çakramızı, uyumlu, dengede ve dengesiz çalışma şekillerinde nelerle karşılaşabileceğimizi, aromaterapik uçucu yağlarla çakraların nasıl dengelenebileceğini, kokunun gücü ve aromaterapik yağların titreşimleri ile yoga çalışmalarımızı nasıl güçlendirebileceğimizi öğreneceğiz.

Hamilelik, Doğum ve Lohusalık Eğitimi

Bu eğitimde hamilelikte, doğum sırasında ve lohusalık döneminde aromaterapiyi hayatımıza nasıl dahil edebileceğimizi öğreneceğiz. Bir nefes çalışması ile başlayan eğitimde aromaterapik günlük ritüeller, sabah bulantısına ve hamilelik çatlaklarına karşı alabileceğimiz önemleri konuşarak kendimize bu dönemde nasıl bakacağımızı; doğum sırasında doğru nefes ve yağlar ile ağrı ile başa çıkabilme yöntemlerini, lohusalık döneminde gevşeme, bebekle dokunarak iletişim ve meme ucu bakımı gibi konularda neler yapabileceğimizi konuşacağız.

Kendin Yap Atölyesi: Doğal Cilt Bakımı Eğitimi

Online eğitimlerimizden Kendin Yap Atölyesi: Doğal Cilt Bakımı Eğitimi’nde, cilt tiplerini, ideal bir cildin olması gereken özellikleri ve ideale ulaşabilmek için yapılması gerekenleri anlatıyoruz. Doğal cilt bakımı nedir, hangi adımlarla uygulanır ve kullanılması gereken ürünler, malzemeler nelerdir gibi soruları cevaplıyor, nemlendirici krem, yüz yıkama sabunu, hidrolat, göz çevresi serumu, saç maskesi, selülit masaj yağı, el kremi ve ovması ürünlerinin yapımını öğreniyoruz. Her katılımcının cilt tipine uygun olacak sabit ve uçucu yağları belirleyip öneriyoruz.

Kendin Yap Atölyesi: Doğal Temizlik

Doğal Temizlik atölyemizde evlerimizde kullandığımız doğal olmayan ürünlerin içerdiği zararlı maddeleri ve onlara alternatif olarak kullanabileceğimiz doğal ürünleri öğreniyoruz. Aldığımız ürünlerin etiketlerinde neler dikkat etmeliyiz, doğal deterjan ve temizlik ürünlerinde kullanabileceğimiz doğal hammaddeler nelerdir, çamaşır ve bulaşık makinesi deterjanı, yüzey temizleyici, klozet temizleyici, oda spreyi, cam ve ayna temizleyici ürünlerini evde kendimiz nasıl yaparız anlatıyoruz.

Ruh, Beden ve Zihin Dengesi için Aromaterapi Eğitimi

Yüzümüzü doğaya, doğal olana dönmemiz gerektiğini daha derinden hissettiğimiz şu günlerde, bunun en güzel yollarından biri olan ‘Aromaterapi’ yi hayatımıza katma yollarını öğrenmek isteyenler için hazırlanmış bir atölyedir. Aromaterapinin tarihinden başlayan eğitimimizde cilt ve vücut bakımından, evimizde rahatlamaya, iş yerimizde konsantre olmaya, ortamımızın enerjisini temizlemekten, doğal yollarla temizlik yapmaya, çakralarımızı dengelemekten, korunmaya Aromaterapi’yi hayatımızın her alanına dahil etmeyi öğreniyoruz.

Ruh, Beden ve Zihin Dengesi için Aromaterapi Eğitimi

İnsanlık tarihinin en eski tutkularından biri olan güzel koku tasarımı, bitkilerin ruhu olarak kabul edilen uçucu yağlar kullanılarak gerçekleştirildiğinde, unutulmaz bir deneyime dönüşür. Tamamen doğal bitki özleri kullanılarak gerçekleştirilen bu atölyede; bugünün parfüm sektörünü yakından tanıyacak, koku tasarlama sanatının tarihini, unutulmaz hikayelerini ve inceliklerini öğrenecek, uçucu yağların sihirli dünyasına yapacağınız ufak bir yolculuğun ardından eğitici videolar ile alkollü, jojobalı ve katı parfüm olmak üzere üç farklı parfüm yapım yöntemini öğreneceğiz. Doğal Tütsü atölyemizde de kendi ev yapımı tütsülerimizi nasıl üreteceğimizi öğrenecek, ayrıca şamanizm ve antik kültürlerinin tütsü törenleri hakkında bilgi edinecek ve dünyanın en eski zaman ölçme birimlerinden olan tütsü saatini ve farklı tütsü karışımlarını hazırlamayı öğreneceğiz.

Online Tarif ve Uygulamalar Atölyesi-Yaz Mevsiminde Doğal Cilt Bakımı -15 Mayıs 2021

Online Tarif ve Uygulamalar Atölyesi-Yaz Mevsiminde Doğal Cilt Bakımı -15 Mayıs 2021

YAZ MEVSİMİNDE DOĞAL CİLT BAKIMI15 Mayıs Cumartesi11.00-13.00   -  Eğitmen: Yıldız KurtAtölye İçeriği:Yaz mevsiminde dikkat edilmesi gerekenler, güneş hasarlarından cildimizi nasıl koruruz? Doğal yağlar ile güneş öncesi ve sonrası bakımların anlatılması. Yaz mevsiminin şartlarına uygun olarak yüz, vücut ve saç bakımımız için evde yapabileceğimiz uygulamaların  cilt tiplerine..

300TL

Online Eğitim-Çakralar ve Aromaterapi-21 Mayıs 2021

Online Eğitim-Çakralar ve Aromaterapi-21 Mayıs 2021

Online Eğitim-Çakralar ve AromaterapiEğitmen : Duygu Sayılgangil21 Mayıs CumaSaat : 19:00- 22:00Eğitim İçeriği;Evrende her şey bir titreşimden oluşuyor. Canlı cansız tüm varoluş türleri evrende sahip oldukları enerjinin titreşimi ile varlık gösteriyor. Bu enerjilerin uyumunu ise çakralarımız ile sağlıyoruz.Her zaman dile getirdiğimiz ruh – beden – zihin dengesini kurarken bu enerji merkezlerinin d..

400TL

Online Eğitim - Doğal Tütsü - 25 Mayıs 2021

Online Eğitim - Doğal Tütsü - 25 Mayıs 2021

Rana Babaç Çelebi tarafından verilecek olan  "Doğal Tütsü" Eğitimininiçerik ve fiyat bilgisi aşağıdaki gibidir.25 Mayıs - SalıSaat: 19:00-22:00Çok tanrılı dinlerden önce; farklı kıtalarda aşağı yukarı aynı zamanlarda ve aynı söylemlerle ortaya çıkan şamanların, doğa ile iletişim kurmada ve sağlık dağıtmada kullandıkları ot, kök, reçine ve ağaçları tanıyacağımız; bu doğal materyali kendi ev ya..

350TL

Online Eğitim - Doğal Parfüm - 29 Mayıs 2021

Online Eğitim - Doğal Parfüm - 29 Mayıs 2021

Rana Babaç Çelebi tarafından verilecek olan  "Doğal Parfüm" Eğitimininiçerik ve fiyat bilgisi aşağıdaki gibidir.29 Mayıs - CumartesiSaat: 11:00-14:00İnsanlık tarihinin en eski tutkularından biri olan güzel koku tasarımı, bitkilerin ruhu olarak kabul edilen uçucu yağlar kullanılarak gerçekleştirildiğinde, unutulmaz bir deneyime dönüşür. Tamamen doğal bitki özleri kullanılarak gerçekleştirilen ..

400TL

Online Tarif ve Uygulamalar Atölyesi-Yaz Mevsiminde Doğal Cilt Bakımı -2 Haziran 2021

Online Tarif ve Uygulamalar Atölyesi-Yaz Mevsiminde Doğal Cilt Bakımı -2 Haziran 2021

YAZ MEVSİMİNDE DOĞAL CİLT BAKIMI2 Haziran Çarşamba20.00-22.00   -  Eğitmen: Yıldız KurtAtölye İçeriği:Yaz mevsiminde dikkat edilmesi gerekenler, güneş hasarlarından cildimizi nasıl koruruz? Doğal yağlar ile güneş öncesi ve sonrası bakımların anlatılması. Yaz mevsiminin şartlarına uygun olarak yüz, vücut ve saç bakımımız için evde yapabileceğimiz uygulamaların  cilt tiplerine..

300TL

Online Eğitim-Hamilelik, Doğum, Lohusalık - 3 Haziran 2021

Online Eğitim-Hamilelik, Doğum, Lohusalık - 3 Haziran 2021

HAMİLELİKTE, DOĞUMDA, DOĞUM SONRASINDA AROMATERAPİ VE NEFES ÇALIŞMALARI3 Haziran Perşembe18.30-21.30   -  Eğitmenler: Esra Erkut Demiröz, Fitoterapist Ecz. Cansın GelişliAtölye İçeriği:Nefes farkındalığıAromaterapiye girişAromaterapi nedir? Hamilelikte AromaterapiGünlük ritüelSabah bulantısıGünlük cilt bakımıNefes: Bebekle iletişimHamilelik çatlaklarını önlemeÇatlak yağı n..

400TL

Online Aromaterapi Eğitimi 101 -  Ruh , Beden, Zihin Dengesi İçin Aromaterapi - 9 Haziran 2021

Online Aromaterapi Eğitimi 101 - Ruh , Beden, Zihin Dengesi İçin Aromaterapi - 9 Haziran 2021

Online Aromaterapi Atölyesi  - Aromaterapi 101Ruh , Beden, Zihin Dengesi İçin AromaterapiEğitmen: Cansın Gelişli - Eczacı / Fitoterapist9 Haziran ÇarşambaSaat: 19.00-23.00RUH, BEDEN VE ZİHİN DENGESİ İÇİN AROMATERAPİ ATÖLYESİ:Yüzümüzü doğaya, doğal olana dönmemiz gerektiğini daha derinden hissettiğimiz şu günlerde, bunun en güzel yollarından biri olan ‘Aromaterapi’ yi hayatımıza katma yolların..

400TL

Online Eğitim-Çakralar ve Aromaterapi-25 Haziran 2021

Online Eğitim-Çakralar ve Aromaterapi-25 Haziran 2021

Online Eğitim-Çakralar ve AromaterapiEğitmen : Duygu Sayılgangil25 Haziran CumaSaat : 19:00- 22:00Eğitim İçeriği;Evrende her şey bir titreşimden oluşuyor. Canlı cansız tüm varoluş türleri evrende sahip oldukları enerjinin titreşimi ile varlık gösteriyor. Bu enerjilerin uyumunu ise çakralarımız ile sağlıyoruz.Her zaman dile getirdiğimiz ruh – beden – zihin dengesini kurarken bu enerji merkezlerinin..

400TL

Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)