0216 492 91 82
Türkçe Türkçe
  • Alışveriş sepetiniz boş!

Homemade Aromaterapi

50,00TL
80 grMamül Bileşimi: Karbonat (Sodium bicarbonate), Rafine olmamış kaya tuzu (Sodium chloride), Bitkisel Gliserin(Glycerin), Doğal Fermantasyon Gül sirkesi.Diş temizleyici ve nefes ferahlatıcıdır. Sentetik koku, boya, florür, koruyucu içermez. Kullanım Şekli: Ürün yanında verilen kaşık ile ürünü karıştırdıktan sonra diş fırçanızın üzerine kaşık ucu ölçüsü ile koyun ve dişlerinizi fırçal..
90,00TL
250 grMamül Bileşimi: Soğuk Sıkım Hindistan Cevizi Yağı (Cocos nucifera oil)Kullanım Şekli: Bir miktar ürünü avuç içerisine alıp temizlenmiş nemli cilt üzerine masaj yaparak uygulayınız. Cildinizi nemlendirir ve canlı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.  Saç bakımında kullanmak için saçınızın tamamına masaj yaparak uygulayın. 10 - 15 dk bekledikten sonra yıkayarak durulayın. ..
70,00TL
100 mlMamul Bileşimi: Soğuk Sıkım Susam Yağı (Sesamum indicum seed oil) Susam tohumlarının soğuk sıkımıyla elde edilmiş % 100 saf soğuk sıkım susam yağıdır.  Kullanım Şekli: Vücudunuza masaj yaparak uyguladığınızda, cildinizi besler nemlendirir. Homemade Aromaterapi ürünleri doğal hammaddelerle formüle edilir. Sentetik koku, sentetik boya ve koruyucu içermez...